Tento kávový nápoj je poslom jari. Zima ešte zalieza pod nechty, ale fialky voňavé už začali kvitnúť. Z ich sušených kandizovaných kvetov sa pripravujú sladkosti. Poznáte cukríky Fialky? Tie síce v kaviarni Costa Coffee nedostanete, ale môžete si vychutnať iný „bonbón“. A to kávový v podobe fialkového latte. Ide o obľúbený kávový nápoj doplnený fialkovým sirupom. Jar už volá.
Banana Bread je obľúbený hlavne v USA, na Novom Zélande a vo Veľkej Británii. V Spojených štátoch je tak populárny, že oslavuje každoročne svoj oficiálny sviatok National Banana Bread Day, ktorý pripadá na 23. februára. A niet divu. Banánový chlieb chutí a vonia jednoducho skvele! Ten náš je vláčny a prirodzene sladký po zrelých banánoch, obsahuje kúsky banánu a pekanové orechy, ktoré povýši každé sústo na dokonalý zážitok. A krásne vonia po škorici. Už je jasné, že si Banana Bread nesmiete nechať ujsť? Využite zvýhodnenú raňajkovú ponuku, ktorá platí každý deň až do 11:00 a vzťahuje sa na jednu porciu Banana Bread k akejkoľvek káve podľa vášho výberu.
Maliny a v zime? Nemusíte pre maliny posielať Marušku k dvanástim mesiačikom. Vláčny malinový koláč s orieškami dostanete aj v Costa Coffee. Tento koláč, na povrchu bohato posiaty malinami, je navyše s lieskovými orieškami a vanilkovo-karamelovým krémom.  Na svoje si vďaka zloženiu koláča prídu aj vegáni, je totiž bezlaktózový. Spoločne s Matcha-aníz flat white k sebe obidve novinky perfektne ladia. Na chuti však nie je nič poznať. Pochutnajú si na nich preto všetci. 
Máte radi kávu, ktorej sa nechcete vzdať, ale zároveň vám chutí japonský zelený čaj Matcha? Zdalo by sa, že čaj s kávou sa nedá kombinovať, ale opak je pravdou. Výborne sa doplňujú a výsledkom je silná lahodná káva s blahodarnými účinkami čaju, ktorá vás prebudí zo zimného spánku. Bude chutiť všetkým, ktorí majú radi ľahko korenenú a štipľavú chuť na jazyku. Káva Matcha-aníz flat white totiž obsahuje i extrakt čierneho korenia a anízu.  Zmes je bez lepku a bez laktózy, ak zvolíte k príprave kávy aj alternatívne mlieko, máte veganský Matcha-aníz flat white na svete. Skúste „zelenú“ kávu. Zelená je farbou prírody, rovnováhy, pokoja a nádeje, čo jar bezpochyby je.

NOVINKY EMAILOM?

Získajte noviny a informácie o dianí v našich kaviarňach

ODOBERAŤ

COSTA VO SVETE

Šálku kávy si môžete vychutnať aj v týchto 30 krajinách:

COSTA NA WEBE

Sledujte nás