Kokoska ku káve, klasicky krásne klišé ku každému kláboseniu. Príliš veľa ,,ká“ naraz? Možno. Avšak kokosiek ku káve nikdy nie je dosť J. Preto ponúkame každý deň do 11.hodiny kávu podľa vlastného výberu v primo veľkosti a k tomu kokosku za zvýhodnenú cenu. A…ako sa pečú kokosky? Takže, vyšľaháme bielka so štipkou soli, pridáme cukor a kokos. Pečieme chvíľočku, aby boli chrumkavé a vo vnútri vláčne a mäkké, rozplývajúce sa na jazyku.
Horúca čokoláda dokáže povzbudiť a zároveň navodiť pohodu. Chýbajú vám endorfíny, motivácia alebo pokoj a uvoľnenie? Tak vás čakáme s neobvykle delikátnou lahôdkou tohto druhu. Našla si mnoho obdivovateľov už minulý rok. Príďte a dajte si našu Višňovú horúcu čokoládu. Je zamatová, má bohatú chuť a zahreje ako hebký šál. Zdobená je višňovou omáčkou a červenými čokoládovými hoblinkami.
V kaviarňach Costa Coffee sú na výber hneď tri rastlinné alternatívy kravského mlieka. Tie sú nutnosťou pre vegánov aj pre tých, ktorí trpia intoleranciou na laktózu alebo alergiou na bielkoviny. Vychutnať si ich ale môže úplne každý. Naviac sú všetky mlieka bez pridaného cukru. Mandľové mlieko sa teraz teší veľkej popularite. Má jemnú chuť, ktorá ladí s kávou. Ovsené mlieko je neutrálne, ľahko sladkej chuti. Používa sa aj ako náhrada za nízkotučné kravské mlieko. Naopak kokosové mlieko má výraznú chuť a patrí medzi najhustejšie rastlinné mlieka. Pokiaľ máte radi krémové latté alebo capuccino, siahnite po ňom. A aké mlieko bude to vaše?

NOVINKY EMAILOM?

Získajte noviny a informácie o dianí v našich kaviarňach

ODOBERAŤ

COSTA VO SVETE

Šálku kávy si môžete vychutnať aj v týchto 30 krajinách:

COSTA NA WEBE

Sledujte nás