Sendviče

Pre milovníkov syra a zdravého pečiva ponúkame celozrnný sendvič s lahodným plesňovým syrom a zlatistou goudou a nátierkou z tvarohu a jogurtu s čerstvou paprikou. Tých, ktorí holdujú mäsu, uspokojíme výborným sendvičom s údeným stehnom v horčicovom dresingu a kyslou uhorčičkou. Ľahkou desiatou je sendvič s morčacou šunkou a žervé doplnený čerstvou zelenou paprikou. Našu výbornú štvorku uzatvára celozrnný sendvič s lososom, kôprom a listovým šalátom. Mňam!

Panini

Panini so šunkou a syrom je klasika, ktorá nesklame, výborne dochutená dresingom z majonézy a dijonskej horčice. Vyskúšajte niečo nové v podobe panini à la caprese. Mozzarella, paradajka a bazalka doplnené zeleným pestom evokujú príjemné neskoré popoludnie v slnečnom Taliansku. Klasikou, ktorá zasýti je aj Panini Gyros s kuracím mäsom a syrom.

Šaláty

Je čas na ľahký obed alebo desiatu? Z našej ponuky šalátov a kuskusu si iste vyberiete. Obľúbenou klasikou je grécky šalát s fetou, paradajkami a olivami na lôžku z listového šalátu. Chuť na ovocie uspokojí ovocný šalát plný hroznového vína, 2 druhov melónu a sladkých jabĺk. Máte chuť na niečo ľahšie? Skúste kuskus s grilovanou zeleninou a lahodným parmezánom.

Torty - stála ponuka

Cheesecake klasický, s čiernymi ríbezľami alebo jahodový, čokoládová tortu, čokoládový tiffin, hruškový koláč, lahodné tiramisu alebo linecké pečivo. Či už zvolíte lahodný krémový jahodový cheesecake, hruškový koláč ako od babičky, úžasnú čokoládovú tortu alebo akýkoľvek iný zákusok, vaše chuťové bunky vám budú nadšene ďakovať.

Muffiny

Legendárne Costa muffiny jednoducho musíte ochutnať! Rozplývajú sa na jazyku a vnútri kyprého cesta sa skrýva prekvapenie v podobe lahodného krému. Jemný čučoriedkový, dekadentný čokoládový s malou tabuľkou čokolády na povrchu, lahodný citrónový zo sicílskych citrónov alebo muffin so slaným karamelom a karamelkou na povrchu.

Sladké pečivo

Máte chuť na niečo malé ku káve? Krehký a nadýchaný maslový croissant, cappuccino croissant, čokoládový twist a iné špecialitky podľa aktuálnej ponuky Vašu chuť stopercentne uspokojí.

NOVINKY EMAILOM?

Získajte noviny a informácie o dianí v našich kaviarňach

ODOBERAŤ

COSTA VO SVETE

Šálku kávy si môžete vychutnať aj v týchto 30 krajinách:

COSTA NA WEBE

Sledujte nás